Общинска избирателна комисия Неделино


РЕШЕНИЕ
№ 126-МИ
Неделино, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ В ОБЩ.НЕДЕЛИНО

Брой мандати за общински съветници тринадесет  13

  

Днес, 28.10.2019г., в 9:45 ч. Общинската избирателна комисия Неделино на основание чл. 453 и чл. 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

                                                           

Р Е Ш И :

 

1.Общинската избирателна квота е триста - 300 гласа.

2. Избрани за общински съветници независими кандидати: няма

3. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота: тринадесет - 13

4. Мандатите за общинските съветници по т. 3 се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 № в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

23

ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)

1

43

ПП ГЕРБ

2

51

ВОЛЯ

1

55

Движение за права и свободи – ДПС

1

56

БСП за България

2

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

3

67

Местна коалиция Национален фронт за спасение на България(Обединена социалдемокрация)

3

 

5.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на списък

Брой

предпо-читания

14

ПП АБВ(Алтернатива за българско възраждане)

1

Севдалин Милчев Чандъров

А

18(9)

2

Бисер Росенов Къров

А

4

3

Дилян Здравков Попов

А

3

4

Актстела Стефанова Стефанова

Б

1

 23

ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ(ДБГ)

 

1

Огнян Стойков Бабачев

А

200

2

Сашо Росенов Бабачев

А

173(33)

3

 Весела Василева Каменова

Б

4

 

 

 

34

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

Христо Илиев Петров

А

54(33)

2

Кирил Вихъров Маринов

А

29

3

Атанас Красимиров Дуралиев

А

23

4

Румен Радев Кехайов

А

19

5

Янко Митков Младенов

А

15

6

Красимир Алексиев Атанасов

Б

2

7

Любен Христов Ботев

Б

6

8

Румен Митков Белев

Б

8

9

Лазар Здравков Павлов

Б

0

10

Емил Митков Младенов

Б

0

11

Славчо Асенов Ясенов

Б

1

12

Христо Цвятков Бабачев

Б

5

 

 

 

43

ПП ГЕРБ

1

Стойко Димитров Еленов

А

171

2

Емил Василев Войводов

А

130(72)

3

Любомир Здравков Димитров

А

121

4

Любомир Бойков Стефанов

А

67

5

Надя Стефанова Хаджиева

А

61

6

Деян Красимиров Ръжев

Б

46

7

Светла Руменова Дамянова

Б

29

8

Радослав Цвятков Чолаков

Б

17

9

Златозара Васкова Йорданова

Б

5

10

Стамен Георгиев Атанасов

Б

7

11

Владимир Любомиров Колев

Б

13

12

Лиляна Цветанова Дичева

Б

12

 

13

Станислав Иванов Карамитев

Б

3

51

ВОЛЯ

1

Стефан Иванов Гьоладжиев

А

169

2

Румен Русинов Русанов

А

118(72)

3

Асен Стойков Минчев

А

51

4

Стоил Стоянов Синапов

А

40

5

Тодор Здравков Пашов

Б

2

 

 

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

Светозар Асенов Любомиров

А

113(49)

2

Бойко Ангелов Симеонов

А

112

3

Стамен Драгомиров Гочев

А

104

4

Славчо Асенов Колев

Б

15

5

Карамфил Митков Велков

Б

7

6

Бисер Атанасов Каменски

Б

2

7

Любен Стефанов Белев

Б

24

8

Младен Асенов Лазаров

Б

0

9

Злати Иванов Дуганов

Б

20

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Румен Асенов Младенов

А

214

2

Владислав Веселинов Емирски

А

148(61)

3

Грета Боянова Георгиева

А

59

4

Васил Иванов Петров

Б

0

5

Красимир Иванов Нейчев

Б

2

 

6

Стоян Серафимов Гълъбов

Б

5

 

7

Валентин Стефанов Георгиев

Б

7

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“(ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Борислав Огнянов Беширов

А

254(28)

2

Ружо Асенов Младенов

А

165

3

Асен Емилов Белев

А

117

4

Митко Асенов Кавърмов

Б

31

5

Стоян Емилов Караиванов

Б

31

6

Делян Младенов Беширов

Б

48

7

Красимира Стефанова Скечелиева

Б

9

 

8

Емил Бисеров Зидаров

Б

10

 

9

Владимир Здравков Райчев

Б

3

 

10

Митко Василев Чалов

Б

2

 

11

Роман Димитров Георгиев

Б

12

 

12

Живко Стефанов Ангелов

Б

2

 

13

Ставри Здравков Ангелов

Б

5

67

Местна коалиция Национален фронт за спасени на България (Обединена социалдемокрация)

 

1

Диляна Александрова Мераджова

А

120

2

Надежда Красимирова Тодорова

А

116

3

Стоян Стефанов Беширов

А

113(81)

4

Десислава Милкова Хаджиева

А

63

5

Слави Любомиров Хаджиев

А

56

6

Огнян Цветанов Годумов

А

55

7

Васко Еньов Айвазов

Б

28

8

Николай Иванов Бозвелиев

Б

18

9

Георги Пламенов Стефанов

Б

45

10

Николай Георгиев Симеонов

Б

39

11

Асен Стоянов Гънгаров

Б

26

12

Иво Емилов Петров

Б

25

 

13

Илия Стоянов Станчев

Б

48

 

6. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

1.Асен Емилов Белев                                               

ЕГН: **********

 „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“(ДА България, ДСБ, Зелено движение)

2. Борислав Огнянов Беширов

ЕГН: **********

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“(ДА България, ДСБ, Зелено движение)

3. Владислав Веселинов Емирски

ЕГН: **********

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

4. Диляна Александрова Мераджова

ЕГН: **********

Местна коалиция Национален фронт за спасениe на България (Обединена социалдемокрация)

 5 Емил Василев Войводов

ЕГН: **********

 ПП ГЕРБ

6. Надежда Красимирова Тодорова

ЕГН: **********

Местна коалиция Национален фронт за спасени на България (Обединена социалдемокрация)

7. Огнян Стойков Бабачев

ЕГН: **********

ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ(ДБГ)

8. Ружо Асенов Младенов

ЕГН: **********

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“(ДА България, ДСБ, Зелено движение)

9. Румен Асенов Младенов

ЕГН: **********

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

10. Светозар Асенов Любомиров

ЕГН: **********

Движение за права и свободи - ДПС

11. Стефан Иванов Гьоладжиев

ЕГН: **********

ПП ВОЛЯ

12. Стойко Димитров Еленов

ЕГН: **********

ПП ГЕРБ

13. Стоян Стефанов Беширов

ЕГН: **********

Местна коалиция Национален фронт за спасениe на България (Обединена социалдемокрация)

 

Председател: Румен Асенов Чафадаров

Зам. председател: Сийка Миткова Какалашева

Зам. председател: Илияна Любенова Дуганова

Секретар: Захаринка Младенова Петрова

Членове:

Альоша Младенов Личев

Анастасия Стойкова Личева

Антоанета Атанасова Джамбазова

Диляна Любенова Войводова

Ивет Младенова Дуганова

Илиян Елтимиров Хаджиев

Илияна Борисова Данчилова

Лазар Младенов Бабачев

Наталия Младенова Дюлева

 

Решението, на основание чл. 88 от ИК подлежи на оспорване в тридневен срок от обявяването му пред ЦИК.

 

Настоящото решение е прието по протокол № 29 от 28.10.2019г. от заседание на ОИК Неделино

 

Председател: Румен Асенов Чафадаров

Секретар: Захаринка Младенова Петрова

* Публикувано на 28.10.2019 в 12:29 часа

Календар

Решения

  • № 134-МИ / 30.12.2019

    относно: Разглеждане и предоставяне на информация по пр. пр. 2287/2019г. на лица включени в Избирателни списъци на Местни избори 2019г.

  • № 133-МИ / 18.12.2019

    относно: Процесуално представителство на ОИК Неделино пред Съдебната власт

  • № 132-МИ / 26.11.2019

    относно: Одобряване описа за предаване на архива на ОИК Неделино на Общинска администрация гр. Неделино.

всички решения